Citrus Deodorant bevat pure etherische oliën van citroen en sinaasappel, die voor een sprankelend frisse geur zorgen. Hij geeft u niet alleen urenlang een fris gevoel, maar maakt bovendien dat u uw licht en opgewekt voelt. Gebruik:
Naar behoefte meermaals per dag gebruiken. Het flesje heeft een fijne sproeinevel die snel droogt en niet plakt. Contact met ogen en slijmvlies vermijden. Voor wie speciaal?
- Voor mensen die willen dat hun huid onder de deodorant kan blijven ademen - Voor iedereen die niet van synthetische luchtjes houdt, maar wel van een natuurlijke citroengeur
Tip:
Door de praktische pompverstuiver (zonder drijfgas) kan Citrus Deodorant ook prima worden gebruikt voor het verdrijven van muffe luchtjes in kast of kamer.
Inhoud: 100 ml
Ingredienten:
- Citroenolie werkt aangenaam verfrissend en verkwikkend - Alcohol uit suikerbieten en granen, werkt mild desinfecterend en conserverend - Water dient ter verdunning - Compositie van natuurlijke etherische oliën van verschillende citrusvruchten, werkt als geurstof en heeft een conserverende werking.