Logona Man Deodorant uit Logona Mann serie is een huidvriendelijke formule op basis van Calendula, Hamamelis, Berkenblad, Populier (Populus nigra Italica) en de zorgvuldig op elkaar afgestemde zuivere etherische oliën, die Uw huid verfrissen en transpiratiegeur tegengaan zonder de huid te irriteren.
Heeft een subtiele mannelijke geur van kostbare houtsoorten en kruiden.
De geneeskrachtige waarde van Calendula op de huid is algemeen bekend. Calendula
verzacht pijn, vermindert bloeding, stimuleert snelle heling en helpt littekens voorkomen. Werkt zeer goed bij verwondingen en huidirritaties. Calendula heeft een antibacteriele, ontstekingsremmende en antiseptische werking.
Hamamelis is een struik die bekend staat om zijn verzachtende en kalmerende eigenschappen. Deze plant heeft een sterke wondhelende, bloedstelpende, vaatvernauwende en desinfecterende werking.
Populier (Populus nigra Italica) verbetert de huidstructuur, gaat infectie tegen en helpt bij wondgenezing.
Logona Man Deodorant bevat ook vochtinbrengende zijdeproteïne (Hydrolyzed Silk), die droge, ruwe en geïrriteerde huid voelbaar zachter maakt.
Gebruik:
Voor een optimaal resultaat aanbrengen op de gereinigde huid.
Naar behoefte meermaals per dag gebruiken.
Logona Man Deodorant
- BDIH gecertificeerd natuurlijk product
- Met oliën en planten van gecontroleerd biologische landbouw
- Dermatologisch getest
- Bevat geen synthetische kleurstoffen of parfums
- Bevat geen polyethyleen-glycol (PEG) of paraffine
Inhoud: 75 ml
Ingrediënten
- Aqua (Water)
- Alcohol
- Ricinus Communis (Castor) Seed Oil - ricinusolie oftewel Wonderolie. Uit de zaden van de Wonderboom uit Brazilië en India
- Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract (ingrediënten van biologische landbouw)
- Betula Alba Leaf Extract (ingrediënten van biologische landbouw)
- Populus Nigra Extract
- Calendula Officinalis Flower Extract (ingrediënten van biologische landbouw)
- Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil
- Polyglyceryl-10 Laurate polyglycerine-ester van lauric acid, wordt toegepast als emulsifier in olie-in-water formules
- Lauryl Lactate - ester van lactic acid en lauryl alcohol (zie aldaar. Maakt cremes makkelijk smeerbaar
- Glycerin zit in alle planten. Het werkt vochtinbrengend op de huid
- Lecithin -onttrokken uit niet genetisch gemodificeerde sojabonen. Is een emulsiefier en emollient. Verbetert de huidstructuur en maakt de huid zacht
- Parfum (Essential Oils)
- Limonene (component of natural essential oils)
- Linalool (component of natural essential oils)
|